آشنایی با رنگ های لباس سال ۹۸

0
148
آشنایی با رنگ های لباس سال 98

آشنایی با رنگ های لباس سال ۹۸

رنگ سال همیشه برای کسانی که دوست دار دنیای مد و لباس ها هستند مهم بوده و نسبت به آن واکنش نشان می دهند. از آن جایی که وارد سال جدیدی می شویم به معرفی رنگ های این سال هم می پردازیم. شاید بگویید رنگ سال را کمپانی پنتون اعلام کرده و مرجانی است اما این رنگ تنها رنگ سال نیست که انتخاب شده است. این شرکت هر سال با معیار های خاصی که دارد رنگ اصلی سال را اعلام کرده و در کنار آن چند رنگ دیگر را هم پیشنهاد می دهد و به عنوان رنگ های سال انتخاب می کند که امروز شما را با این رنگ ها آشنا می کنیم:

بژ رنگ سال ۹۸

آشنایی با رنگ های لباس سال 98

رنگ بژ یکی از رنگ های سال ۲۰۱۹ است که شرکت پنتون به عنوان یکی از رنگ های پر استفاده در این سال معرفی کرده است. این رنگ جزو رنگ هاییست که محبوبیت زیادی دارد به خصوص برای کسانی که عاشق استایل های زنان پاریسی هستند زیرا ظاهری کلاسیک و شیک داشته و با بسیاری از رنگ ها ست می شود.

زرد رنگ سال ۹۸

آشنایی با رنگ های لباس سال 98

زرد همیشه جزو رنگ هاییست که پوشیدن آن کمی شهامت می خواهد اما امسال پوشیدن آن برای دوست داران این رنگ راحت تر خواهد بود زیرا این رنگ جزو رنگ های سال است که آن را بیشتر از هر زمانی در مغازه ها و خیابان ها خواهید دید. می توانید از رنگ های خنثی برای ترکیب با این رنگ استفاده کنید و یا رنگ های هیجان انگیز مثل بنفش یا سبز را به آن اضافه کرده تا استایلی خاص و فوق العاده شاد داشته باشید.

نارنجی رنگ سال ۹۸

آشنایی با رنگ های لباس سال 98

نارنجی یکی از رنگ هاییست که به رنگ اصلی سال یعنی مرجانی بسیار نزدیک است و طرفداران خود را دارد. این رنگ بسیار سرزنده است و می تواند ظاهری متفاوت و زیبا برای تان بسازد.

صورتی رنگ سال ۹۸

آشنایی با رنگ های لباس سال 98

صورتی از رنگ های مورد علاقه دختر خانم هاست که می تواند به شکل های بسیار گوناگونی ظاهر شود. برخی افراد فکر می کنند رنگ صورتی رنگی بچه گانه است که مناسب خانم ها نیست اما اگر رنگ های جیغ را دوست ندارید می توانید از شکل های مختلف دیگر این رنگ که فوق العاده زیبا هستند استفاده کنید که حتی برای لباس های رسمی زنانه نیز مناسب هستند.

بنفش رنگ سال ۹۸

آشنایی با رنگ های لباس سال 98

همه می دانیم که رنگ بنفش رنگ اصلی سال گذشته بوده و شاید امسال مد نباشد اما این رنگ هم در بین رنگ های سال ۲۰۱۹ جای گرفته است.

آبی تیره رنگ سال ۹۸

آشنایی با رنگ های لباس سال 98

کسانی که دوست دار استایل های شیک و رسمی هستند بدون شک عاشق این رنگند که امسال با دیدن انواع مختلف آن هیجان زده خواهند شد.

سبز رنگ سال ۹۸

آشنایی با رنگ های لباس سال 98

سبز مغز پسته ای و سبز سدری نیز از رنگ های سال ۲۰۱۹ است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here