باما موتور جستجوگر خودرو Bama.ir

0
3021

باما موتور جستجوگر خودرو Bama.ir

امروزه برای خرید خودرو مخاطبان به اینترنت مراجعه می کنند تا راهنمای کاملی از نحوه خرید خودرو صفر و کارکرده به دست آورند و همچنین با افرادی که قصد فروش خودرو دارند ارتباط برقرار کنند. سایت باما بعنوان برترین موتور جستجوگر خودرو در ایران شناخته می شود که در آن امکان خرید و فروش خودرو و موتورسیکلت نو و کارکرده وجود دارد. اپلیکشن موبایلی باما نیز بعنوان یکی از پردانلودترین برنامه ها شناخته می شود.

انواع برندهای خودرو در این سایت به طور کامل بررسی شده اند و مخاطبین با آگاهی کامل می توانند نسبت به خرید خودرو از بنز و هیوندای گرفته تا پژو و پراید در این سایت به خرید و فروش بپردازند.

در صفحه درباره ما سایت باما اینچنین ذکر شده است: ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش خودرو در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید خودرو و یا سپردن خودروی شخصی مان برای فروش در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله خودرو و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم

باما با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان “بیابید” یا “بسپارید”.

برای سهولت آسان در یافتن خودرو مورد نظر، سایت باما دسته بندی های خاصی برای این کار ایجاد نموده است که شامل دسته بندی بر اساس موارد زیر هستند:

برند

شاسى

قيمت

موارد خاص

بررسی خودرو

قیمت صفر

سایت باما در الکسا رتبه ۵۰ ایران و همچنین ۲۶۵۷ جهانی را کسب نموده است و به طور میانگین ماهانه ۳٫۸ میلیون بازدید کننده دارد و یکی از ۱۰۰ سایت پربازدید ایران در الکسا به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here