معرفی سایت نماشا ،سرویس اشتراک ویدئو

0
810

معرفی سایت نماشا ،سرویس اشتراک ویدئو

سایت نماشا بعنوان دومین سرویس اشتراک ویدئو در ایران که کاربران بسیاری دارد شناخته می شود. نماشا رقیب اصلی آپارات در اشتراک ویدئو است و مزیت ها و برتری هایی نسبت به آن نیز دارد. سایت نماشا با مدیریت مسعود چنگیزی توانست در مدت زمان کمی میزان قابل توجهی بازدید داشته باشد، این سایت هم اکنون رتبه ۱۵ پربازدیدترین سایت های ایرانی در الکسا را به خود اختصاص داده که بسیار ایده آل است. مسعود چنگیزی و گروهش سابقه درخشانی در وب ایران دارند، سرویس وبلاگ بلاگ اسکاری و همچنین سرویس آپلود پیکوفایل از شناخته شده ترین استارتاپ های ایرانی هستند که توسط این گروه راه اندازی شده اند.

معرفی سایت نماشا ،سرویس اشتراک ویدئو

مزیت های سایت نماشا

در سایت نماشا می توان از یوتیوب نیز به طور مستقیم ویدئو آپلود کرد، همچنین همچنین میزان بازدید دیدئوها در سایت نماشا برای کانال های کمترشناخته شده بیشتر خواهد بود، در سرویس آپارات ویدئوهایی بازدید بیشتری دارند که در کانال های شناخته شده و مشهور بارگزاری می شوند اما در نماشا اینطور نیست. سرعت بارگزاری ویدئو در سایت نماشا نیز بسیار سریع تر از آپارات است و این به دلیل تجربه مدیران نماشا است که در گذشته تجربه سرویس پیکوفایل در زمینه آپلود را داشته اند. در سایت نماشا شما می توانید انواع فیلم های سینمایی،سریال و ویدئوهای آپلود شده کاربران را مشاهده کنید، امکان دانلود ویدئوها نیز در نماشا وجود دارد.

کسب درآمد از سایت نماشا

از روش های متفاوتی می توان در سایت نماشا کسب درآمد نمود. بهترین روش برای فروشگاه های اینترنتی و کسب و کارها قابل کاربرد است،سئوی عالی سایت نماشا باعث شده تا در نتایج سرچ گوگل بسیار موفق عمل کند بنابراین با ساخت یک کلیپ جذاب و دیدنی و بارگزاری در سایت نماشا می توان به راحتی در رتبه های اول گوگل قرار گرفت.

فیلتر بودن سایت یوتیوب در ایران توانسته زمینه فعالیت را برای سرویس های اشتراک گذاری فیلم در ایران فراهم کند، اما این سرویس ها باید قابلیت ها و کیفیت قابل قبولی را برای مخاطبین عرضه کنند، بعنوان مثال هم اکنون در سایت یوتیوب کاربران می توانند با قرار دادن تبلیغات کلیکی در صفحه خود به کسب درآمد بپردازند که این قابلیت در میان سرویس های فیلم ایرانی غیرفعال است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here