همه چیز درباره براشینگ مو و روش انجام آن

0
99

همه چیز درباره براشینگ مو و روش انجام آن

وقتی شما موهایتان را با سشوار و برس حالت می دهید در حال انجام براشینگ هستید.همه چیز درباره براشینگ مو و روش انجام آنچند نکته مهم قبل از براشینگ مو

نکته اول : قبل از شروع باید موهایتان مرطوب باشد. برای مرطوب کردن کمی نرم کننده و کمی آب را با هم مخلوط کرده و به موهایتان بزنید تا مرطوب شود این کار باعث می شود موهایتان حالت بهتر به خود بگیرد و به درخشش موهایتان می افزاید.

نکته دوم: اگه از حمام تازه آمده اید ابتدا با حرارت کمتر موها را خشک کرده و بعد براشینگ را شروع کنید. اگر موهایتان را مش یا دکلره کرده اید سعی کنید چند روز بعد براشینگ کنید تا آسیب کمتری به موهایتان وارد شود.

نکته سوم: سعی کنید همیشه از سشوار استفاده نکنید چون سشوار دائم باعث شکنندگی موها می شود. فقط گاهی در مواقعی که عجله دارید سشوار کنید. برای جلوگیری از سوختن موها فاصله بین سشوار و مو باید ۱۰ سانتی متر باشد.

همه چیز درباره براشینگ مو و روش انجام آناصلی‌ترین روش براشینگ مو

ابتدا برای براشینگ موها را خوب بشویید تا چربی موها گرفته شود بعد با محلولی که در بالا برای مرطوب نگه داشتن موها گفته شده تهیه کنید و به موها بزنید تا مرطوب شود.در مرحله بعد :

موهارا به چهار قسمت تقسیم کنید .ابتدا وسط به دو طرف و بعد از مرکز بالای سر تا هر گوش مو‌ها را جدا کنید و هر قسمت را با گیره‌ای جداگانه محکم کنید.

از قسمت پشت سر و از زیر شروع کنید و مو‌ها را به دور برس گرد بپیچید و سشوار کنید. دقت کنید که هر لایه از مو به طور مساوی تقسیم شود .برس و شسوار را چندبار لا به لای موها از بالا به پایین بکشید.

 

انواع براشینگ مو

براشینگ برای موهای کوتاه: بعضی از افراد موهای کوتاهی دارند ، باید برای براشینگ موهای کوتاه از اتو مو هم استفاده کنید و همچنین  دقت لازم را نسبت به فرم صورت هر فرد داشته باشید. هنگام سشوار کشیدن موهای کوتاه و کم حجم  باید مرقب پوست سر باشید تا نسوزند .همه چیز درباره براشینگ مو و روش انجام آنبراشینگ برای موهای بلند:  برای براشینگ موهای بلند علاوه بر صاف کردن می توانید به موها مدل بدهید .سعی کنید برس را به گونه‌ای انتخاب کنید که مو‌ها حداقل یکبار دور برس پیچیده شود تا به راحتی حالت داده شود.همه چیز درباره براشینگ مو و روش انجام آنبراشینگ برای موهای فر:افرادی که موهای فری دارند خیلی زمان بیشتری برای سشوار کردن نیاز دارند. لازم به ذکر است که قبل از سشوار موهای فر باید از اسپری دو فاز استفاده کنید تا وز شدن جلوگیری کند و حرارت سشوار را هم ملایم نگه دارید همچنین سعی کنید که با آب تماس پیدا نکنند .

همه چیز درباره براشینگ مو و روش انجام آن

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here