By Studio

By studio

By studio در سال 2005 به عنوان نساجی tuncay butur تاسیس و تولید خود را با برند by studio با پوشاک مردانه آغاز کرد . و امروز دارای تیم جوان و حرفه ای و پویا با ده ها طراح خلاق در حوزه فشن فعالیت دارد.

Tommy Life

Tommy life

Tekstil که فعالیت خود را در بخش نساجی از سال 2003 آغاز نموده است تا 8 سال برای برند های مهم ترکیه پوشاک تولید می کرد. و در سال 2011 برند tommy life را ثبت نمود و بر روی لباس های زنانه , مردانه و دسته بندی لباس های ورزشی و راحتی شروع به کار کرد . و در حال حاضر در اروپا دارای ده ها فروشگاه عمده فروشی است .

Pit Bull

Pit bull

Pit bull jeans در سال 1998 از یک فروشگاه به وجود آمد . به طوریکه برادران مارسلو تصمیم گرفتند در صنعت پوشاک سرمایه گزاری کنند . و در نهایت در سال 2002 قدم بر تحقق این رویا برداشتند .
امروزه این برند از انتظارات خود پیشی گرفته است و یک برند جهانی گشته و با تیمی بزرگ و حرفه ای قادر است به سرتاسر دنیا پوشاک صادر کند.

Soul & City

Soul city

مرکز نساجی soul city یک برند با پیشینه ده ساله در حوزه پوشاک می باشد . این برند تولید کننده انواع پوشاک اهم از ژاکت ، پالتو ، شلوار ، بارانی ، پیراهن ، کت و غیره می باشد.

FM Jeans

FM jeans

FM jeans یک تولید کننده حرفه ای در حوزه لباس های جین میباشد که علاوه بر تولید شلوار های جین طرح های خاصی از جین را همگام با مد روز جهانی در لباس های مختلف مانند پیراهن های بلند زنانه و جلیقه و غیره به کار میبرد .

Mixray

mixray

شرکت mixray در سال 1999 کار خود را آغاز کرده و امروزه ب 3 فروشگاه بزرگ عمده فروشی همچنان به کار خود ادامه میدهد . mixray امروزه یکی از جلو داران مد در حوزه پوشاک می باشد .

Enisse

Enisse

Enisse با بیش از 2500 متر مربع ، 1100کارمند و ظرفیت تولید ماهیانه 120 هزار محصول در خوزه پوشاک و تولید صفر تا صد ( از نخ و الیاف تا پوشاک ) با 24 سال سابقه توانسته صادرات چشم گیری به کشور های اروپایی و آسیای شرقی داشته باشد.

Ahu

Ahu

Ahu شرکت است که از سال 1998 در حوزه لباس های زنانه و با هدف راحتی و اعتماد به نفس شروع به کار کرده است . و از سال 2010 به طور جدی و منحصرا در حوزه لباس زیر و لباس خواب زنانه فعالیت خود را ادامه داده و اکنون یکی از برترین برندهای لباس زیر و خواب می باشد.

Mclee

Mclee

اگر اسامی برنده های برتر دو دهه اخیر نگاهی بیاندازیم حتما Mclee را یکی از بهترین و بزرگترین آنها خواهید یافت ؛ که توانسته است به رشد قابل توجهی دست پیدا کند . به طوری که امروزه در هر کشوری هنگام انتخاب برند Mclee یکی از گزینه ها می باشد

Deck

Deack

برند Deck با الهام از لباس های خیابانی (street wear) توانسته هر ساله مجموعه ای منحصر به فرد و خلاقی را با الگوهای رنگی و چاپ زیبا ارائه دهد .
deack با محصولات خود و رضایتمندی جوانان نه تنها رونقی به بازار ترکیه داده است بلکه از سال 2002 صادرات خود را به اغلب کشور های اروپایی آغاز کرد و امروزه به اکثر کشور های نیا محصول صادر میکند .

Bondy

Bondy

Bondy با پشتوانه 20 ساله را می توان یک دریچه بزرگ در صنعت لباس زیر در جهان دانست . این برند از سال 1995 در حال فعالیت است و امروزه به بیش از 40 کشور جهان صادرات دارد.